Hakkımızda

Sektörün En Çok Tercih Edilen Özel Servisi

ENES OTO ÖZEL SERVİS

On beş yılı aşkın süredir oto tamir sektöründe yer alan firmamız, tüm marka ve modeldeki araçlarınızın bakım onarım gibi tüm alanlarda hizmet vermektedir.

Son yıllarda insanların en çok yakındığı şey araçlarının tamiri ve bakımı için işinin ehli güvenilir usta bulamadıklarıdır. Bunun nedeni her geçen gün eline anahtar alıp ustayım diye ortaya çıkan kalfa dahi olamayacak kişilerdir.

Firmamız Enes Oto Tamir Servisinde bu tür olumsuz olaylarla karşılaşmanız mümkün değildir. ustalarımız bu işin çıraklık ve kalfalık aşamalarından geçmiş işi layıkıyla öğrenip gerekli yerlerde de eğitimi alıp profesyonel usta olmuşlardır.

Aracınızın arızası ustalarımız tarafında gerekli teknolojik cihazlarla tespit edilerek tarafınıza bildirilir. Ortalama bir maliyet çıkartılarak kötü sürprizler yaşamanızı engelleriz. Arıza bakım ve onarımlarda ekonomik fiyatlarla da müşterilerinin güvenini kazanan firmamız sektörün en çok tercih edilen servislerinden birisidir.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için sürekli bilgilerimizi güncelliyoruz. Sizleri de servisimize bekliyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara 0 539 722 31 49
× Bize Yazın